Outsorcing IT

OUTSOURCING IT – Profesjonalne wsparcie informatyczne dla Twojej firmy

Klientom, którzy nie mają własnych zespołów IT oferujemy usługi pełnego wsparcia informatycznego . Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm w Sobótce i okolicach i we Wrocławiu – począwszy od wsparcia użytkownika poprzez bieżące zarządzanie i administrację infrastrukturą informatyczną po zaawansowane projekty i wdrożenia. Oferowana przez nas opieka informatyczna to gwarancja sprawnego funkcjonowania Twojej firmy. Pomożemy Ci znaleźć najtrafniejsze rozwiązania, które pozwolą maksymalnie uefektywnić pracę przedsiębiorstwa oraz damy absolutną pewność, że nawet w razie awarii zachowa ono ciągłość funkcjonowania. Profesjonalna obsługa IT to szereg usług dedykowanych firmom chcących zagwarantować sobie pełne bezpieczeństwo.

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa informatyczna firm w ramach administrowania serwerami, wsparcia technicznego, systemów helpdesk, a także wielu innych usług z zakresu dynamicznie rozwijającej się branży komputerowej.

Usługi outsourcingu i opieki informatycznej możemy świadczyć na terenie całego kraju. Chętnie udzielamy wsparcia również zdalnie.

Dzięki zleceniu na zewnątrz obsługi informatycznej, Klient nie musi zatrudniać, szkolić i utrzymywać doświadczonych specjalistów ds. IT. Firmy korzystające bezpośrednio z wiedzy i umiejętności usługodawcy mogą skoncentrować się na swoich podstawowych celach biznesowych. Jednocześnie nie ponoszą kosztów osobowych, szkoleń, zastępstw i innych związanych z utrzymaniem własnego personelu. Zabezpieczenie ciągłości pracy infrastruktury informatycznej spoczywa na barkach usługodawcy. Jest to zatem rozwiązanie bezpieczne i ekonomiczne.

Oferujemy profesjonalne i niezawodne wsparcie, a opieka informatyczna, którą proponujemy naszym klientom, daje im pewność sprawnego funkcjonowania wszystkich procesów w firmie. Gwarantujemy najwyższy standard świadczonych usług w atrakcyjnej cenie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gdyż tylko w ten sposób możliwa jest kompleksowa i w pełni profesjonalna obsługa informatyczna. Zanim nasi eksperci rozpoczną pracę, będziemy chcieli zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami względem usługi outsourcingu. Dołożymy wszelkich starań, aby im sprostać.